پذيرش > اخبار > پرداخت الکترونیکی حق عضویت

پرداخت الکترونیکی حق عضویت

سه شنبه 27 بهمن 1388, بوسيله‌ى صادق نقاش‌زاده یزدی

برای استفاده از خدمات پرداخت الکترونیک حق عضویت باید به نشانی http://pay.sampad.info مراجعه کنید.

برای پرداخت حق عضویت می‌توانید از همه کارت‌ بانک‌های عضو شتاب -که دارای رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) هستند- استفاده کنید. در بسیاری از بانک‌ها، امکان تعیین رمز دوم کارت با استفاده از خودپرداز آن بانک میسر است.

توجه داشته باشید که این سرویس به تازگی راه‌اندازی شده است و ممکن است دارای ایراداتی باشد. به مرور همه امکانات به صورت خودکار ارائه خواهد شد و کیفیت خدمات بهبود خواهد یافت.

این سرویس با همکاری شرکت پرداخت الکترونیک سامان و بانک سامان و به منظور سهولت پرداخت‌های حق عضویت اعضا به انجمن تهیه شده است.

فعلا از این سرویس فقط برای تمدید عضویت خود در انجمن می‌توانید استفاده کنید. برای عضویت در انجمن باید با همراه داشتن کپی شناسنامه و دو قطعه عکس به دفتر انجمن مراجعه کنید.

به زودی با اضافه شدن امکانات جدید به سایت برای پرداخت هزینه سایر خدمات (مانند تهیه بلیط همایش ۱۱ فروردین، رزور جا در برنامه‌های گردشگری و ...) نیز می‌توانید از این قسمت استفاده کنید.

نحوه استفاده

- ابتدا به نشانی سایت پرداخت الکترونیکی سمپاد مراجعه کنید.
- نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید
- شماره عضویت خود را وارد نمایید. در صورتی که شماره عضویت خود را فراموش کرده‌اید، به جای شماره عضویت صفر وارد کنید.
- سپس گزینه ةمدید عضویت یکساله (تا امروز که معادل ۱۲۰٫۰۰۰ ریال است، هیات مدیره هرچند مدت یکبار این مبلغ را تغیین خواهد کرد) را در قسمت بابت انتخاب کنید.
- نشانی ایمیل خود را وارد کنید. در وارد کردن نشانی ایمیل خود دقت کنید. از این ایمیل برای ارسال رسید پرداخت به شما استفاده می‌شود.
- و در آخر کلید «ورود به سامان و پرداخت» را بزنید. با اینکار به سایت پرداخت الکترونیک بانک سامان منتقل می‌شوید.
- در صفحه پرداخت شماره کارت خود، رمز کارت، شناسه (CCV2)، تاریخ انقضاء و در آخر کد حرفی که به شما نمایش داده می‌شود را عینا وارد کنید. ممکن است بعضی از کارت‌ها فاقد تاریخ انقضا باشند که در این صورت لازم نیست در قسمت تاریخ چیزی وارد کنید.
- در صورت درست بودن اطلاعات، پیامی به شما نمایش داه می‌شود که نمایانگر موفقیت پرداخت می‌باشد. در این پیام شناسه پرداخت وجود دارد. این کد را یادداشت کنید نا در صورت نیاز از آن استفاده کنید.
- پس از پایان موفقیت‌آمیز پرداخت الکترونیک به سایت سمپاد بازگردانده می‌شود. در سایت سمپاد به شما پیامی مبنی پرداخت حق عضویت دریافت خواهید نمود. همچنین یک ایمیل به نشانی پست الکترونیک شما ارسال خواهد شد.

كارنامه

نسخه قابل چاپ

پاسخ به اين مقاله

نشانی دفتر انجمن سمپاد

دفتر انجمن سمپاد از سال ۱۳۸۵ در محل پارک علم و فناوری اقبال مستقر است.

- نشانی پستی: یزد، خیابان شهید مطهری، پارک علم و فناوری اقبال، دفتر انجمن دانش‌آموختگان استعدادهای درخشان.

- تلفن: ۳۷۲۶۰۱۰۳

- نشانی وب‌سایت انجمن: www.SAMPAD.info

- نشانی پست الکترونیک انجمن:

با ما تماس بگیرید

بنر معرفی سایتSPIP | اسکلت | | نقشه‌ى سايت |  پيگيرى فعاليت سايت RSS 2.0