پذيرش > اخبار > آغاز عضوگیری مجدد انجمن

آغاز عضوگیری مجدد انجمن

يكشنبه 19 خرداد 1392, بوسيله‌ى محمد ابراهیمی

با توجه به اتمام دوره عضویت تمامی اعضای انجمن، انجمن بار دیگر جهت ارائه خدمات گردشگری و دیگر خدمات خود که در آینده نزدیک اعلام خواهد شد (از قبیل تخفیف ADSL و ... )، برنامه عضوگیری و تمدید عضویت اعضای سابق را از سر گرفته است.

بدیهی است که زین پس کلیه خدمات انجمن تنها مختص اعضای انجمن (و نه تمامی سمپادی‌ها) خواهد بود و فقط اعضا حق شرکت در انتخابات را خواهند داشت. در مورد خدمات گردشگری هم مبلغ برنامه‌ها برای اعضا شامل تخفیف است.

بسیار واضح است که پرداخت حق عضویت کمک بسزایی به انجام امور عادی و روزمره انجمن و در مراتب بالاتر مستقل شدن انجمن خواهد بود.

دوستان عزیز سمپادی میتوانند برای انجام مراحل ثبت و یا تمدید عضویت خود و اخذ کارت عضویت معتبر همه روزه صبح‌ها از ساعت ١٠ الی ١٣ و عصرها از ١٨ الی ٢١ به دفتر انجمن واقع در پارک علم و فناوری اقبال،خیابان مطهری، مراجعه کنند.

  • مدارک مورد نیاز: کپی کارت ملی (یا فایل عکس آن) و یک عدد فایل اسکن شده عکس ۴×٣ پرسنلی.
  • حق عضویت سالانه ۲۵٫۰۰۰ تومان و ۶ ماهه ۱۵٫۰۰۰ تومان است.
  • محل تحویل کارت عضویت جدید، دفتر انجمن است.

لازم به ذکر است که پرداخت مبلغ تمدید عضویت از طریق سامانه پرداخت الکترونیک سایت http://pay.sampad.info قابل انجام است. دوستانی که مایل به پرداخت آنلایند لازم است حتما پس از اتمام مراحل پرداخت، نام و نام خانوادگی، شماره ملی و کد تأیید پرداخت خود را به همراه فایل اسکن شده عکس خود و عکس کارت ملی و فرم عضویت تکمیل شده (که در پیوست موجود است) به آدرس ایمل ozviat at sampad dot info ارسال نمایند.

فرم عضویت
نسخه قابل چاپ

پاسخ به اين مقاله

نشانی دفتر انجمن سمپاد

دفتر انجمن سمپاد از سال ۱۳۸۵ در محل پارک علم و فناوری اقبال مستقر است.

- نشانی پستی: یزد، خیابان شهید مطهری، پارک علم و فناوری اقبال، دفتر انجمن دانش‌آموختگان استعدادهای درخشان.

- تلفن: ۳۷۲۶۰۱۰۳

- نشانی وب‌سایت انجمن: www.SAMPAD.info

- نشانی پست الکترونیک انجمن:

با ما تماس بگیرید

بنر معرفی سایتSPIP | اسکلت | | نقشه‌ى سايت |  پيگيرى فعاليت سايت RSS 2.0