پذيرش > اخبار > هیات مدیره > صورت‌جلسات > صورت‌جلسه اول هیات‌مدیره ششم

صورت‌جلسه اول هیات‌مدیره ششم

چهار شنبه 12 مهر 1396, بوسيله‌ى احسان یزدی

صورت‌جلسه اول هیات‌مدیره دوره ششم
انجمن دانش‌آموختگان استعدادهای درخشان

تاریخ: ۹۶/۷/۵
مکان: دفتر انجمن، پارک علم و فناوری

دستور جلسه: تودیع و معارفه

شرح:
جلسه تودیع هیات‌مدیره پنجم و معارفه هیات‌مدیره ششم انجمن دانش‌آموختگان استعدادهای درخشان، در تاریخ ۹۶/۷/۵ با حضور خانم سمانه جعفری‌زاده و آقایان علی شرقی، وهاب میرافضلی، محمد ابراهیمی، هادی رفیعی، ابوالفضل شرافت، محمدرضا فهیمی، مجید گیاهی و احسان نجفی یزدی در دفتر انجمن در پارک علم و فناوری اقبال برگزار شد.

در این جلسه ابتدا آقایان میرافضلی و رفیعی روند ثبت انجمن، سابقه اقدامات صورت‌گرفته و موانع موجود را شرح دادند و حاضران در رابطه با راهکارهای ممکن مشورت کردند. قرار شد آقایان فهیمی و رفیعی، موضوع را پیگیری کنند.

سپس درباره فضای فیزیکی، اموال منقول و امکانات انجمن و راه‌های ارتقای آنها گفت‌وگو شد. مقرر شد رسانه‌های آنلاین انجمن از قبیل سایت و کانال تعیین تکلیف گردد و آنچه متعلق به انجمن است در اختیار هیات‌مدیره قرار گیرد. آقای یزدی مامور پیگیری این مساله شد.
همچنین توافق شد صورت‌جلسات، گزارشات و آنچه قانونا باید به اطلاع اعضا برسد، به صورت آنلاین منتشر گردد.

در ادامه هیات‌مدیره راجع به مسؤولیت‌های رئیس، نایب رئیس، خزانه‌دار، دبیر و مدیرعامل تبادل نظر و توافق کردند دوره مسؤولیت‌ها یک‌ساله باشد، اما انتخاب افراد به جلسه آتی موکول شد. حاضران بر بهره‌گیری از مشارکت اعضای علاقمند انجمن در امور اجرایی، تاکید کردند.
آقای رفیعی پیشنهاد برگزاری جلسه مجمع عمومی اعضا را، جهت ارائه گزارش عملکرد و جذب اعضای جدید، ارائه کردند. این موضوع مورد موافقت قرار گرفت، اما تعیین زمان آن به آینده موکول گردید.

در خاتمه، بازرس و اعضای هیات‌مدیره توافق کردند که بر مبنای اساسنامه و مصوبات هیات‌مدیره -که در صورت‌جلسات منعکس می‌گردد- همکاری کنند و در صورت نیاز به اصلاح اساسنامه، اصلاحات پیشنهادی به هیات امنا ارائه و با تصویب آنها معتبر گردد.

حاضران:
سمانه جعفری‌زاده و آقایان علی شرقی، وهاب میرافضلی، محمد ابراهیمی، هادی رفیعی، ابوالفضل شرافت، محمدرضا فهیمی، مجید گیاهی، احسان نجفی یزدی

نسخه قابل چاپ

پاسخ به اين مقاله

نشانی دفتر انجمن سمپاد

دفتر انجمن سمپاد از سال ۱۳۸۵ در محل پارک علم و فناوری اقبال مستقر است.

- نشانی پستی: یزد، خیابان شهید مطهری، پارک علم و فناوری اقبال، دفتر انجمن دانش‌آموختگان استعدادهای درخشان.

- تلفن: ۳۷۲۶۰۱۰۳

- نشانی وب‌سایت انجمن: www.SAMPAD.info

- نشانی پست الکترونیک انجمن:

با ما تماس بگیرید

بنر معرفی سایتSPIP | اسکلت | | نقشه‌ى سايت |  پيگيرى فعاليت سايت RSS 2.0