پذيرش > اخبار > سمپادی‌ها > پیام تسلیت

پیام تسلیت

شنبه 5 مرداد 1387

متأسفانه باخبر شدیم آقای محمد شیرعلی دانش‌آموخته خروجی ۸۴ سمپاد بر اثر بیماری درگذشتند.

این ضایعه اسفناک را به خانواده محترم و همه سمپادی‌های عزیز تسلیت گفته، برای همه بازماندگان صبر و استقامت و برای ایشان آرامش و مغفرت از خداوند منان خواستاریم.

انجمن دانش‌آموختگان استعدادهای درخشان


محمد شیرعلی شهرضا، دانشجوی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه صنعتی شریف،‌ دانشجوی نمونه کشوری سال 86، دارنده رتبه اول جشنواره جوان خوارزمی در سال 85 و پژوهشگر ممتاز انجمن رمز ایران روز گذشته دارفانی را وداع گفت.

مرحوم محمد شیرعلی شهرضا که از دانشجویان ممتاز این دانشگاه و متولد سال 1365 بود، در طول دوره کارشناسی خود موفق به ارائه 80 مقاله علمی در کنفرانس‌های بین‌المللی شد و 13 مقاله چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی داشت و یک اختراع ثبت شده نیز از خود به جا گذاشت.

وی در سال 1385 به عنوان پژوهشگر جوان ممتاز انجمن رمز ایران در مقطع کارشناسی برگزیده شد و در دومین کنفرانس بین‌المللی ایکتا 2006 (ICTTA 2006) به عنوان جوان‌ترین محقق انتخاب شد و همچنین در یازدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن کامپیوتر ایران (CSICC2006) به عنوان جوان‌ترین محقق برگزیده شد.

این دانشجوی فقید یک کتاب به عنوان «آموزش الگوریتم‌ها» تألیف کرده و همچنین دو بخش برای دایره المعارف Encyclopedia of Mobile Computing & Commerce و کتاب Handbook of on Secure Multimedia Distribution را نوشته است که زمینه ‌های تحقیقاتی مورد علاقه اش عبارت از نهان‌نگاری اطلاعات، برنامه‌نویسی تلفن همراه و سیستم‌های تفکیک کاربران انسانی از ماشین بود.

وی در در دوران راهنمایی را در راهنمایی شهید صدوقی (استعدادهای درخشان یزد) و مقطع دبیرستان را در دبیرستان علامه‌حلی تهران گذرانده بود.

نسخه قابل چاپ

پاسخ به اين مقاله

نشانی دفتر انجمن سمپاد

دفتر انجمن سمپاد از سال ۱۳۸۵ در محل پارک علم و فناوری اقبال مستقر است.

- نشانی پستی: یزد، خیابان شهید مطهری، پارک علم و فناوری اقبال، دفتر انجمن دانش‌آموختگان استعدادهای درخشان.

- تلفن: ۳۷۲۶۰۱۰۳

- نشانی وب‌سایت انجمن: www.SAMPAD.info

- نشانی پست الکترونیک انجمن:

با ما تماس بگیرید

بنر معرفی سایتSPIP | اسکلت | | نقشه‌ى سايت |  پيگيرى فعاليت سايت RSS 2.0