پذيرش > اخبار > سمپادی‌ها > دومین جلسه کارگروه ۱۱ فروردین ۸۸

دومین جلسه کارگروه ۱۱ فروردین ۸۸

چهار شنبه 23 بهمن 1387, بوسيله‌ى عذرا شریفی

سلام دوستان!
فکر می‌کنم همه تون جشن یازده فروردین رو به خوبی بشناسید و خوب عده‌ای هم توی جشن سالهای گذشته حاضر بودید. می‌دونم شماهایی که دارید این مطلب رو می‌خونید توجه خاصی به سمپاد، سمپادی‌ها و انجمن سمپاد دارید و خودتون رو عضوی از این جمع می‌دونید.

دوستان! اونایی که بودن می‌دونن که هرسال واسه این همایش چقدر زحمت کشیده می‌شه و مسلما اگه از قبل وقت گذاشته نشه، چیز خوبی از آب در نمیاد. بیاید تا برای چند ساعت باهم بودن، در کنار هم، باهمفکری هم و به کمک هم برای اون روز بزرگ که تو ذهن همه‌ی سمپادی‌های یزدی ثبت شده، برنامه‌ریزی و همکاری کنیم. و خاطرات خوشی رو برای خودمون و دوستامون به یادگار بذاریم.

از اونجایی که خیلی از دوستان توی جلسه‌ی قبل که ۱۶ بهمن ماه بود تو انجمن سمپاد بود شرکت نکردند اول مختصری از صورت جلسه‌ی اون بار و همینطور جلسه‌ی کوچیکی که خودم با آقای دکتر مدرسی داشتم رو اینجا می‌ذارم تا ذهنتون واسه این کار و روندی که باید طی کنیم آماده بشه!

توی جلسه ی ۱۶ ام بهمن ۱۳ نفر حاضر بودند. از اسامی حضار می‌گذریم، مهم مباحثی هست که پیش اومده. مهمترین نیاز فعلی واسه‌ی شروع کار سرمایه و بودجه‌ی اونه. اولین منبع جذب اسپانسر هست... البته کسانی هم که توانایی مالی دارند معرفی شدند که اگه مایل باشند به انجمن کمک کنند...

بحث‌هایی هم در مورد مکان برگزاری همایش شد، بهترین اونها همون سالن هلال احمر بود.

مختصری هم بررسی جشن که برای شروع کار بهتره به همین مسائل اصلی پرداخته بشه!

این از خلاصه‌ی جلسه ۱۶ ام...

... اما بشنوید از مصوبات جلسه خودم و دکتر:

- لیست جاهایی که می‌تونیم برای اسپانسر شدن باهاشون قرارداد ببندیم: آی‌اس‌پی‌ها، مغازه‌هایی که تبلیغات زیادی سطح شهر کردن و آشنایان سمپادی‌ها که مایل به همکاری باشند ...
- آماده‌کردن مطالب برای چاپ نشریه و مجله: منبع اصلی ما برای تبلیغات اسپانسر‌ها در وهله ی اول همین نشریه ایست که در اختیار دوستان قرار می‌گیره. مطالب نشریه باید شامل مطالب طنز و همینطور مطالبی برای جذب سمپادی‌ها به انجمن سمپاد و فعالیت‌ها، از جمله انجمن کوهنوردی و تخفیفاتی که اعضای انجمن دارن...
- طراحی و چاپ بلیط ورودی همایش
- تنظیم متن قرارداد برای اسپانسرها: هرکدوم از شما می‌تونید برای عقد قرارداد و جذب اسپانسر اقدام کنید و صد البته برای شما هم درصدی به عنوان پورسانت در نظر گرفته می‌شود که طبق صحبت‌هایی که شده ۲۰٪ از مبلغ دریافتی به خود اسپانسر تعلق می‌گیره.
- طراحی دکور: که توی دوسال گذشته چیز خاصی به عنوان دکور روی صحنه نبود و جزء تصویبات جدید انجمن برای همایش سال ۸۸ هست. البته این مورد رو من و دوستم متقبل شدیم.
- نحوه ی دعوت سمپادی‌ها و معلمین: قرار بر این شد که گروهی رو برای این کار دعوت کنیم و از حدود پنج شش روز قبل از مراسم تماس‌ها شروع بشه.
- نوشتن متن نمایشنامه و انتخاب بازیگر و شروع تمرینات و ...

ایده‌های زیادی می‌تونه توی برگزاری همایش بهمون کمک کنه. ما به همه‌تون نیاز داریم، به فکرتون و سلیقه‌تون. این جشن مال ماهاست. بیاید واسه‌اش وقت بذاریم.

خوب دوستان! بعد از همه‌‌ی این حرفا ساعت و روز جلسه‌ی بعدی رو میذارم:

جمعه 25 بهمن ماه ساعت 16-18 پارک علم و فناوری اقبال، دفتر انجمن سمپاد!

امیدوارم با توجه به اینکه دوستان شهرستانی هم یزد هستن و این چند روز دیدنی هاشون رو با خونواده هاشون میکنن، بیان تا دوساعتی رو دور هم باشیم و به ۱۱ فروردین ۸۸ فکر کنیم ...

منتظر حضور گرمتون هستیم...

نسخه قابل چاپ

1 پيام

  • دومین جلسه کارگروه ۱۱ فروردین ۸۸ 23 بهمن 1387،  05:57, بوسيله‌ى صادق نقاش‌زاده

    چند نکته به ذهنم می‌رسه:

    ۱. زمان یک ماه برای انتشار مجله زمان خیلی خیلی کمیه. البته از سمپادی همه کاری بر میاد!

    ۲. حدود هزینه‌ها فک نکنم کمتر از ۳، ۴ میلیون تومن کمتر بشه.

    repondre message

پاسخ به اين مقاله

نشانی دفتر انجمن سمپاد

دفتر انجمن سمپاد از سال ۱۳۸۵ در محل پارک علم و فناوری اقبال مستقر است.

- نشانی پستی: یزد، خیابان شهید مطهری، پارک علم و فناوری اقبال، دفتر انجمن دانش‌آموختگان استعدادهای درخشان.

- تلفن: ۳۷۲۶۰۱۰۳

- نشانی وب‌سایت انجمن: www.SAMPAD.info

- نشانی پست الکترونیک انجمن:

با ما تماس بگیرید

بنر معرفی سایتSPIP | اسکلت | | نقشه‌ى سايت |  پيگيرى فعاليت سايت RSS 2.0