پذيرش > اخبار > هیات مدیره > اطلاعیه‌های انتخابات ادوار > نتایج چهارمین دوره انتخابات هیأت مدیره انجمن سمپاد

نتایج چهارمین دوره انتخابات هیأت مدیره انجمن سمپاد

چهار شنبه 6 شهریور 1392

چهارمین دوره انتخابات هیأت مدیره انجمن سمپاد یزد و مجمع عمومی عادی انجمن، روز سه‌شنبه ۹۲/۶/۵ به صورت حضوری در یزد در محل سالن همایش‌های پارک علم و فناوری اقبال بین ساعات ۱۷ الی ۲۱ و به صورت انتخابات اینترنتی برای اعضایی از سایر شهرها و خارج از کشور بین ساعات ۱۶ الی ۲۰ برگزار شد.

در جلسه حضوری این دوره، پس از سخنرانی رییس هیأت مدیره جناب آقای مهندس پورسراجیان و ارائه گزارش بازرسین از عملکرد هیأت مدیره و گزارش مالی انجمن، کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات هیأت مدیره انجمن به بیان سوابق، برنامه ها و نظرات خود پرداختند و سپس رأی گیری حضوری تا ساعت ۲۰ انجام گردید که پس از آن نتیجه انتخابات اینترنتی از مرکز کنترل انتخابات اینترنتی اعلام و سپس آراء مأخوذه حضوری در یزد شمارش شد که نتیجه آنها بشرح ذیل می‌باشد:

نتیجه آرای اینترنتی از مجموع ۳۰ رأی مأخوذه: (جناب آقای/سرکار خانم) ابراهیمی ۲۳، بافقی ۴، بحری‌زاده ۱۳، بهادرزاده ۲۱، جعفری‌زاده ۲۶، خبیری ۱۷، رفیع‌فر ۱۷، روشنی ۴، مدرسی مصلی ۱۲ و منتظری ۸ رأی برای عضویت هیأت مدیره و آقایان شریفی ۱۰ و عطائیان ۱۸ رأی برای بازرسی هیأت مدیره کسب نمودند.

نتیجه آرای حضوری از مجموع ۶۹ رأی مأخوذه: (جناب آقای/سرکار خانم) ابراهیمی ۴۹، بافقی ۶، بحری‌زاده ۴۳، بهادرزاده ۲۸، جعفری‌زاده ۴۳، خبیری ۵۱، رفیع‌فر ۳۹، روشنی ۱، مدرسی ۵۰ و منتظری ۲۰ رأی برای عضویت هیأت مدیره و آقایان شریفی ۳۲ و عطائیان ۲۳ رأی برای بازرسی هیأت مدیره کسب نمودند.

نتایج نهایی این انتخابات از مجموع ۹۹ رأی مأخوذه به این شرح می‌باشد:
آقای محمد ابراهیمی با ۷۲ رأی، خانم سمانه جعفری‌زاده با ۶۹ رأی، آقای محمدهادی خبیری با ۶۸ رأی، آقای سید محمدعلی مدرسی با ۶۲ رأی، آقایان بحری‌زاده و رفیع‌فر مشترکاً با ۵۶ رأی و آقای حامد بهادرزاده با ۴۹ رأی حائز بیشترین تعداد آراء شده و هیأت مدیره چهارم انجمن را تشکیل خواهند داد.
همچنین آقای محسن شریفی با ۴۲ رأی بعنوان بازرس اصلی و آقای امیرحسین عطائیان با ۴۱ رأی بعنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

لازم به ذکر است که در جلسه اول هیأت مدیره از بین آقایان بحری‌زاده و رفیع‌فر که آراء یکسانی بدست آوردند، طبق آیین‌نامه انجمن یکی بعنوان عضو اصلی و دیگری بعنوان عضو علی‌البدل اول در کنار آقای حامد بهادرزاده (عضو علی‌البدل دوم) معرفی خواهند شد.

انجمن سمپاد از تمامی دوستانی که با شرکت خود در انتخابات، سهمی در تعیین آینده انجمن خودشان ایفا نمودند کمال تشکر را دارد و امید است با تلاش اعضای هیئت مدیره و دیگر اعضای عزیز انجمن، شاهد رشد و شکوفایی این مجموعه باشیم.

نسخه قابل چاپ

پاسخ به اين مقاله

نشانی دفتر انجمن سمپاد

دفتر انجمن سمپاد از سال ۱۳۸۵ در محل پارک علم و فناوری اقبال مستقر است.

- نشانی پستی: یزد، خیابان شهید مطهری، پارک علم و فناوری اقبال، دفتر انجمن دانش‌آموختگان استعدادهای درخشان.

- تلفن: ۳۷۲۶۰۱۰۳

- نشانی وب‌سایت انجمن: www.SAMPAD.info

- نشانی پست الکترونیک انجمن:

با ما تماس بگیرید

بنر معرفی سایتSPIP | اسکلت | | نقشه‌ى سايت |  پيگيرى فعاليت سايت RSS 2.0