پذيرش > اخبار > هیات مدیره > جلسه مشترک هیأت مدیره با ریاست جدید مرکز سمپاد یزد

جلسه مشترک هیأت مدیره با ریاست جدید مرکز سمپاد یزد

پنج شنبه 14 شهریور 1387

عصر روز چهارشنبه 13 شهریور جلسه‌ای در ساختمان پژوهشگاه مرکز سمپاد یزد با حضور ریاست محترم جدید مرکز و هیأت مدیره محترم انجمن برگزار شد.
در این جلسه چند نفر از دوستان علاقه مند دیگر فارغ التحصیل و آقایان رضوی و ملانوری از کادر مدیریتی مرکز سمپاد یزد نیز حضور داشتند.

در ابتدای جلسه ریاست محترم مرکز جناب آقای دست افشان مقدماتی از دیدگاه خود نسبت به سمپاد، پژوهشگاه، دانش آموزان، کادر مدیریتی و دانش‌آموختگان بیان کردند و نسبت به همکاری بیشتر فارغ التحصیلان مرکز با مدیریت مرکز و نیز راه‌اندازی و فعال‌سازی پژوهشگاه آیت‌الله خاتمی ابراز علاقه کردند.
آقای دست‌افشان آقای امینیان دبیر محترم ریاضی مدرسه را به عنوان مدیر پیشنهادی خود برای دبیرستان پسرانه اعلام نموده و از به کارگیری دبیران توانمند و باسابقه در کادر آموزشی مدرسه خبر دادند.

در ادامه جلسه اعضای محترم هیأت مدیره و سمپادی‌های عضو کارگروه مدرسه اانجمن به معرفی خود و انجمن پرداختند و تجارب و دیدگاه‌های خود را نسبت به مدرسه و به خصوص راه افتادن مجدد پژوهشگاه بیان کردند.
در این جلسه به هویت سمپادی که آمیزه‌ای از تلاش، دانش، بینش و آفرینش است اشاره شد و قرار شد جلسات مشترک که اولین جلسه آن بیشتر جنبه معارفه و آشنایی داشت برای حصول به نتایج عملی ادامه یابد.

نسخه قابل چاپ

پاسخ به اين مقاله

نشانی دفتر انجمن سمپاد

دفتر انجمن سمپاد از سال ۱۳۸۵ در محل پارک علم و فناوری اقبال مستقر است.

- نشانی پستی: یزد، خیابان شهید مطهری، پارک علم و فناوری اقبال، دفتر انجمن دانش‌آموختگان استعدادهای درخشان.

- تلفن: ۳۷۲۶۰۱۰۳

- نشانی وب‌سایت انجمن: www.SAMPAD.info

- نشانی پست الکترونیک انجمن:

با ما تماس بگیرید

بنر معرفی سایتSPIP | اسکلت | | نقشه‌ى سايت |  پيگيرى فعاليت سايت RSS 2.0